Размер текста:    Печать

Прокуратура начала массовые обыски в Харьковских лесхозах

13 сентября 2018, 12:58
Прокуратура начала массовые обыски в Харьковских лесхозах

Проведено 28 обысков – на территории шести лесных хозяйств Харьковщины и на перерабатывающих предприятиях. Также обыски прошли по месту жительства фигурантов уголовного производства. Об этом сообщили в прокуратуре Харьковской области.

Прокуратура Харківської області спільно з Управлінням захисту економіки в області ДЗЕ НПУ в рамках кримінального провадження за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків) проводить обшуки у лісових господарствах області та на підприємствах-контрагентах.

За інформацією начальника управління прокуратури області Сергія Перепелиці, за попередніми даними, у лісгоспах незаконно, без належних дозвільних документів, вирубували дерева, а потім збували їх підприємцям за заниженими цінами.

"Наразі проведено 28 обшуків – на території 6-ти лісових господарств Харківщини, а також на переробних підприємствах та за місцем мешкання фігурантів кримінального провадження. Вилучено деревину та документацію», - розповів С. Перепелиця.

Наразі обшуки тривають. Встановлюються усі обставини справи.

Максимальна санкція статті передбачає 6 років позбавлення волі.

По материалам: glavnoe.ua
Добавить комментарий:
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введите верный ответ